GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

PEDA TEK 250CC

ден150,000.00

Категории , Ознака:

Мотор:                     250 cc

Гаранција:             2 години

Потрошувачка:    3л/100км

LED осветлување

MK
Scroll to Top