GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, ,

PEDA DABRA 50cc 4T

ден73,800.00

Цена: 1150 евра.

Детали за производот
Модел: PEDA DABRA
Моќност: 2.70HP
Тип на мотор: 50cc – 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Пренос: Автоматски
Должина / Ширина / Висина: 1.780mm x640mm x 1.070 mm
Пренос / Задни Гуми: 90/70-12 / 90/70-12
Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни

Тежина 90 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PEDA DABRA 50cc 4T”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top