GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

MONTANA 125 CC

ден60,885.00

Категории , Ознака:

Мотор: 4- тактен, еден цилиндар

Работна зафатнина : 125 cc

Менувач : 4 брзини

MK
Scroll to Top