GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HAMACHI A11T 12AH

ден26,990.00

Детали за производот
Мотор 300 W
Кочница Диск Koчница
Батерија Li-Ion 36V 12Ah
Конструкција Алуминиум
Големина на тркала 10 инчи
Максимална брзина 25 km/h
Опсег со полна батерија 30 km
Носивост до 100 kg
Поврзување со Bluetooth Да- со апликација
Амортизери Заден амортизер
Наѓиб на искаќување 15 %
Време на полнење

6 часа

Упатство за употреба

Сопственикот на тротинетот е должен да врши редовно оддржување на истиот и тоа:
1.Редовно чистење на тротинетот (Напомена да не се чисти дирекно со вода)
2.Редовна контрола на исправноста на кочниците и електрониката на тротинетот
3.Редовна контрола на притисокот на воздухот во гумите пропишан на самата гума
4.Редовна контрола на нивото на батеријата (Напомена да не се празни под 10 % секогаш
да се оддржува ниво над 10 % )

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAMACHI A11T 12AH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top