GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, ,

ANGEL

ден72,570.00

ЦЕНА 1200 ЕВРА

Категории , , Ознака:
Детали за производот
Тип на мотор
4-тактен, воздушно ладен
Зафатнина:
50CC
Сооднос на компресија:
10,5:1
Дијаметар на цилиндар:
39 mm
Мозочен удар на клипот:
41,5 мм
Менувач:
CVT автоматски
Методи на палење:
CDI
Д x Ш x В:
1850*695*1115 мм
Основа на тркала:
1300 mm
Сува тежина:
83 кг
Максимална тежина на товарење:
150 кг
Кочница / Предна:
Диск
Гума/Предна:
3,50-10
Суспензија /Предна страна:
Хидраулична телескопска вилушка
Суспензија /Задна страна:
Задебелена пружинска амортизација
Капацитет на гориво:
6,6L
Потрошувачка на гориво:
2,5 литри/100 км
Максимална брзина:
49 (км/ч)
MK
Scroll to Top