GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, ,

ZN50QT-R8

ден75,645.00

Цена 1230 евра

Категории , , Ознака:

Детали за производот

Модел: ZN50QT
Моќност: 2.80
Тип на мотор: 50cc – 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Пренос: Автоматски
Должина / Ширина / Висина: 1.825mm x 680mm x 1.145 mm
Пренос / Задни Гуми: 120/70-12 / 120/70-12
Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни

MK
Scroll to Top