GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

YADEA SPARK

ден73,800.00

Онлине сплицирање за кредитирање до 36 рати со л.карта, одобрување веднаш !

 

Батерија:Графен 72v26ah
Мах брзина: 56 км/ч. 70-100км опсег со едно полнење
Лед светла

KEYLESS GO
Дигитална Км

Детали за производот
Brand: YADEA SPARK

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
МОТОР : 2000W (макс. 4000W)
БАТЕРИЈА : 72V 26Ah
МАКСИМАЛНА БРЗИНА : 56 km/h
НАПОН НА ПОЛНЕЊЕ : 110V/220V 50-60Hz
ОПСЕГ НА БАТЕРИЈА : 70-100 км.
ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ : 2 часа брзо полнење(10h полнач)
ПРЕДНА/Задна гума : 90/90-12
ПРЕДНА/ЗАДНА СОПИРАЊЕ : Диск/добош
ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 2,0 kW/час
ДОЛЖИНА : 1910 мм.
ШИРИНА : 710 мм.
ВИСИНА : 1075 мм.
РАСТОЈАНИЕ НА ТРКАЛАТА : 1325 мм.
МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА 176 кг.
Цена: 1.150 евра

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “YADEA SPARK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top