GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

VIPER ASSAULT (M)

ден14,500.00

Боја на велосипед
Црвена
Бела
Големина на тркало
28“
Големина на рам
М-17“
Рамка
Челична рамка
Бела
Црвена
Зелена
Категории ,
Детали за производот
UPC: 15356
Brand: VIPER
Model: Bicycle Viper Assault (M)
Frame: Alluminium Alloy
Fork: Steel Alloy
Rim: Double wall alluminium alloy
HUB: QUANDO HIGH PERFORMANCE HUB
Freewheel: SHIMANO TZ21 7 speed
Shifter: Shimano A050
Gear: Shimano 21 speed
Chainwheel & crank: Prowheel Alluminium Alloy
Front Derallieur: Shimano TZ30
Rear Derallieur: Shimano TZ50
Seat post & pedals: Alluminium Alloy
Tires: Kenda 700 x 23C
Brakes: Alloy Caliper Brakes

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIPER ASSAULT (M)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top