GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

VERACRUZ 50

ден79,950.00

Детали за производот

Модел: VERACRUZ 50
Моќност: 2.80HP
Тип на мотор: 50cc – 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Пренос: Автоматски
Должина / Ширина / Висина: 1.900mm x 705mm x 1.135mm
Пренос / Задни Гуми: 110/70-12 / 110/70-12
Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни

MK
Scroll to Top