GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

SYM FIDDLE III 50cc

ден134,685.00

Детали за производот
Модел: SYM
Моќност: 4.9кс
Тип на мотор: 50cc – 4 Тактен
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен
Пренос: Автоматски
Должина / Ширина / Висина: 1.990mm x640mm x 1.070 mm
Пренос / Задни Гуми: 90/70-12 / 90/70-12
Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “SYM FIDDLE III 50cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top