GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

PIAGGIO PRIMAVERA 50

ден227,550.00

Категории , Ознака:

Модел PIAGGIO PRIMAVERA 50
Мотор  50cc 4 тактен
Тип Еден цилиндар , 4-тактен
Максимална моќност 4.2 KS
Ладење Воздушно
Менувач Автоматски
Стартување Електрично
Предни гуми / Задни 110/70-11
Еуро 5

MK
Scroll to Top