GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!

PEDA SUPER X 200

ден167,700.00

Цена: 2.690 еур

Категорија
Мотор Еден цилиндар – 4 тактен со маслено ладење 10.5kw/7000rpm
Зафатнина 177cc
Дијаметар на клип / mm
Компресија 10.0:1
Систем за гориво EFI
Палење Електро стартер
Систем за ладење ладенје со масло
Преносен систем
Трансмисија CVT
Заден пренос ланец
Суспензија
Предна суспензија двојен амортизер
Задена суспензија двојни амортизери
Предни (in./cm.) 22*8-10 (alloy)
Задни (in./cm.) 22*10-10(alloy)
Сопирачки
Преден систем за сопирање диск
Тип на рамка со двојно раме
Систем на задно сопирање диск

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PEDA SUPER X 200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top