GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, , ,

PEDA CUB SPORT 50 cc

ден70,900.00

Детали за производот
Brand: PEDA
Модел: CUB SPORT 50 4T
Мотор:50 кубика – 4 такт
Моќност:2.6 kw
Ладење:Воздушно
Стартер: електричен
Палење: CDI (палење со празнење на кондензаторот)
Пренос:Ланец
Масло за подмачкување:10W40
Акумулатор: 12N7F-MF
Предни / задни сопирачки: Диск / Влошка на сопирачките
Должина / Ширина / Висина: 2000x670x1100
Предни / задни гуми: 2,50-17/2,75-17

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PEDA CUB SPORT 50 cc”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top