GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

MONDIAL RACER 250

Цена 1790 евра.

Бесплатна испорака

Категории ,

MONDIAL RACER 250CC

Детали за производот:

Моќност на мотор: 18 kw
Зафатнина 249см3
Воздушно ладење
Димензии на задна гума 100/80-17
Димензии на предна гума 130/70-17

Made in Turkey

MK
Scroll to Top