GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

ILBELLO S LIMITED 50

ден96,555.00

Детали за производот
Модел ILBELLO S
Тип на мотор: 50cc – 4 Тактен едноцилиндричен
190QMB
Ладење: Воздушно
Стартер: Електричен / Курбла
Пренос: Автоматски
Предни / Задни Гуми: 3.50 – 10
Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни
Макс/брзина 45km/h
Максимална моќност (KW/R/MIN): 2,4 kW/7500 (r/min)
Економска потрошувачка на гориво: 2,2 литри/100 км
Резервоар за гориво: 5L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ILBELLO S LIMITED 50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top