GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HMC ADV 200

ден144,525.00

Категории ,
Детали за производот
МОДЕЛ HMC ADV 200
Компресија 9.2:1
Потрошувачка на гориво 2.9L/100KM
Капацитет на резервоар 7.2L
Димензии 1960(L)x740(W)x1200(H)
Основа на тркало 1350
Нето маса 119
Максимална тежина 150
Предна гума 110/80-14
Задна гума 130/70-13
Сопирачки заден диск, предна гуртна
Суспензија двојна предна/задна
Висина на седиште 830мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HMC ADV 200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top