GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HANWAY X-RAY 50

ден116,850.00

Категории , Ознака:
Детали за производот
Модел:
HANWAY X RAY SUPERMOTO 50
Тип на мотор:
Едноцилиндричен
Ладење:
Течно
Стартер:
електричен
Тежина
105 кг
Палење:
ECU
Батерија
12V / 7Ah / 100W
Сопирачки диск
300мм / 220мм
Должина / Ширина / Висина:
1950 mm x 790 mm x 1090 mm
Предна суспензија
Телескопска вилушка
Задна суспензија
Моношок
Предна гума
 110 / 70 / 17 54H
Задна гума
 130 / 70 / 17 62H
MK
Scroll to Top