GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HAMACHI U150 GY

ден89,175.00

Категории , Ознака:
Детали за производот
Модел:
 HAMACHI U150 GY
Мотор:
150cc - 4 тактен
Тип на мотор:
Едноцилиндричен, 4 тактен
Моќност:
11.5hp
Ладење:
Воздушно ладење
Стартер:
електричен / удар
Пренос
 Погон на синџир
Меѓуоскино растојание:
1.380 mm
Зафатнина:
149cc
Должина x Ширина x Висина:
2120 mm x 840 mm x 1220 mm
Сува тежина:
135 кг
Максимална брзина:
110 km/h
Предни / задни сопирачки:
 Диск / Влошка на сопирачките
Капацитет на гориво:
10L
Предни / задни гуми:
 80/100-21 / 110/100-18
MK
Scroll to Top