GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HAMACHI T42 MAX

ден98,400.00

Категории , Ознака:
Димензија (мм) 2200*720*1180
Основа на тркала (мм) 1400
Капацитет на масло (L)7
Нето тежина (кг)128
Максимално оптоварување (кг) 150
Максимална брзина (км/ч) 95
 

 

Кочница (Fr./Rr.) Диск / Диск
(175cc мотор, 4-тактен, воздушно ладење)
Спој на тркала (Fr./Rr.)Алуминиум
Големина на гумата (Fr./Rr.)130/60-13
LCD БРЗИНОМЕР Борекс мозочен удар (мм) 61,0 x 57,7
Потрошувачка (L/100km)3.2
Модел на мотор 161QMJ
Големина на пакување: 75 ЕЕЗ 40 HQ
Тип на мотор1-цилиндричен, 4-тактен, воздушно ладење
50 ЕЕЗ 40 ФТ
Максимална моќност (kw/(r/min)) 7,5/10000
24 ЕЕЗ 20 FT
Сооднос на компресија9,0±0,1:1
Тип на пакување: Картон со челична заграда
Палење C.D.I
MK
Scroll to Top