GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, , ,

HMC T28 MAX2 150cc

ден89,175.00

Димензија (мм) 2180*710*1150
Основа на тркала(мм) 1400
Капацитет на масло (L) 7
Нето тежина (кг) 124
Максимално оптоварување (кг) 150
Максимална брзина (км/ч) 95
Кочница (Fr./Rr.) Диск / Диск
(175CC Мотор, 4-тактен, воздушно ладење)
Големина на гумата 130/60-13
Потрошувачка (L/100km) 3.2
Модел на мотор 161QMJ

 

MK
Scroll to Top