GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

HAMACHI T11 300 (Taro)

ден257,685.00

Категории ,

Детали за производот ЦЕНА 3790 ЕВРА

ТИП МОТОР
OHC 4 тактен, 4V, еден цилиндар
СИСТЕМ ЗА ЛАДЕЊЕ
течно ладење
СИСТЕМ ЗА ГОРИВО
Вбризгување гориво
ФАКТИВНА ПОМЕСТА
276cc
МАКС. МОТОР СО КОНСКИ

19kW/8000r/min
МАКС. ВРТЕЖ
24 N.m/7000r/min
СУВА ТЕЖИНА КОЛИЧИНА
176Kg
ДОЛЖИНА*ШИРОЧИНА*ВИСИНА
2227*786*1291мм
ВИСИНА НА СЕДИШТЕ
780мм
РАЗОКИНА
1617 мм
РЕЗЕРБАР ЗА ГОРИВО
15L
ГОЛЕМИНА НА ПРЕДНИТЕ ТРКАЛА
120/70-15
ГОЛЕМИНА НА ЗАДИТЕ ТРКАЛА
140/70-14
МАТЕРИЈАЛ ЗА ТРКАЛА
алуминиумска легура
ПРЕДЕН СУСПЕНЗИЈ
телескоп forkΦ37mm
ЗАДНА СУСПЕНЗИЈА
Од типот на гас, прилагодлив двоен амортизер
СИСТЕМ НА ПРЕДНА СОПИРАЊЕ
Двоен диск, Φ260 mm ABS (спротивставени четири клипови)
СИСТЕМ НА ЗАДНА СОПИРАЊЕ
еден диск φ230.ABS (спротивставени два клипа)

MK
Scroll to Top