GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview

HAMACHI RUBICON 110

ден101,475.00

Категорија
Детали за производот
Мотор LONCIN 110cc автоматски со опратен
Тркало 7инчин
кочница Фр друм брејк задно скршнуванје на дискот

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAMACHI RUBICON 110”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top