GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview

HAMACHI LEM 125

ден122,385.00

Категорија
Детали за производот

-Мотор Зонгешен 125cc

-воздушно ладење

-Тркало8инчи

-КочницаFIR диск

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAMACHI LEM 125”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top