GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HAMACHI KING 125CC

ден70,725.00

Категории , Ознаки: ,

Детали за производот
Модел:
KING 125CC
Мотор:
157FMI-1V
Тип на мотор:
Едноцилиндричен, 4-тактен
Ладење:
Воздухот се лади
Стартер:
Електрични / Удар
Палење:
CDI плус удар
Поместување:
124 М1
Отвор x Мозочен удар:
63,5Х62,2ММ
Основа на тркала:
1270 mm
Предни / задни сопирачки:
Влошка на сопирачките / Влошки за сопирачки
Должина / Ширина / Висина:
2000 mm x 730 mm x 1122 mm
Максимална моќност:
10KW/7500+-500R/MIN
Предни / задни гуми:
2,75-18 / 3,00-18
Сува тежина:
106 кг

MK
Scroll to Top