GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

HAMACHI ET-A11 GTS (10.4A)

ден21,990.00

Носивост
до 100 kg
Максимална брзина
25 km/h
Обсег со полна батерија
25-35 km

Нема на залиха

Детали за производот
UPC: tt
Brand: Hamachi

Детали за производот

UPC: tt
Brand: Hamachi

Нова GT верзија од моделот HAMACHI ET-A11 збогатен со посилна батерија од 10.4 Ah, подобрени перформанси. CRUISE CONTROL, KERS систем (зачувување на кинетичката енергија при кочење при што се полни батеријата) , мобилана апликација за поврзување со мобилен телефон – MINIROBOT и заден амортизер.

Користи еколошка батерија , литиумска со 40 ќелии, вградена заштита за електричното коло, двојна заштита од преполнување, двојна заштита од испразнување, сензор за температурни аномалии, заштита од ниска и висока волтажа.

Модел – HAMACHI ET-A11
Мотор:
Номинална моќност – 350W
Максимална моќност – 700W
Предна/Задна кочница
Електронска/Диск
Батерија – Литиумска 36V . 10.4 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8.5″
Максимална брзина 25 km/h
Обсег со полна батерија: 18-30 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – до 100 kg
Тежина – 12.5 kg
Има задни амортизери

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAMACHI ET-A11 GTS (10.4A)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top