GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
,

GN 125CC

ден73,125.00

Категории , Ознаки: ,

Детали за производот
Модел:
CG125CC
Мотор:
157FMI-1V
Тип на мотор:
Едноцилиндричен, 4-тактен
Ладење:
Воздухот се лади
Стартер:
Електрични / Удар
Палење:
CDI плус удар
Поместување:
124 М1
Отвор x Мозочен удар:
63,5Х62,2ММ
Основа на тркала:
1240
Предни / задни сопирачки:
Влошка на сопирачките / Влошки за сопирачки
Должина / Ширина / Висина:
1990X820X1130
Максимална моќност:

13,5 N.M/6000+-500R/MIN
Предни / задни гуми:
2.50-18 / 2.75-18
Dry weight:
105 kg

MK
Scroll to Top