GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
, ,

EIVISSO 200

ден98,338.00

Модел:Eivisso 200cc 4T Retro

Моќност:7.3 kW

Тип на мотор:50cc – 4-ТактенЛадење:Воздушно

Стартер:Електричен / КурблаПредна /

Задна Гуми:120/70-12 / 120/70-12Предна/

Задна Кочници:Диск / Гуртни

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EIVISSO 200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top