GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

CITY COCO 2 ( 14 AH LI-ION 30 КМ )

ден76,260.00

CITY COCO е со по различен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 20-30 км

CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 ” фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CITY COCO 2 ( 14 AH LI-ION 30 КМ )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top