GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
,

CITY COCO (12 AH LI ION 30+ KM)

ден73,185.00

CITY COCO е со поразличен дизајн од класичниот изглед на тротинет или скутер. Моделите, кои имаат максимална брзина од 40 км / ч и опсег од 30 км до 60+км зависно од моќноста на батеријата.

Категории , Ознака:

 -CITY COCO со кој има обсег на поминување од 30+ км.

 -CITY COCO располага со моќен 1500 W електро мотор кој е доста амбициозен за време на искачување до 25 ° нагиб, како и 15 Tubes контролер за високи перформанси и одличен сопирачки систем составен од диск кочници на предното и задното тркало.Ќе уживате во возењето со 8 ” фелни, прилагодени браници и стилски гуми со импресивни димензии 225/55-8.
CITY COCO располага со целокупна опрема за учество во сообраќај како што се предно светло, предни и задни жмигавци, ретровизори и стоп светло.

MK
Scroll to Top