GSG Motors

327281069_580032074037519_3019449927109670795_n-removebg-preview
Sale!
, ,

Cammello Classic 50

ден57,000.00

Мотор: бензин 4Т
Моќ: 1,9kW
Зафатнина: 49,6ccm
Максимална брзина: 45km/h
Менувач: полу-автоматски со 4 степени
Тркала: 16″
Сопирачки: диск/барабан
Маса: 90kg
Носивост: 230kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cammello Classic 50”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK
Scroll to Top